Toggle Nav

Mokėjimai

Išankstinis mokėjimas (bankinis pavedimas)

Gavę jūsų užsakymą, el. Paštu gausite užsakymo patvirtinimą, kuriame rasite mūsų banko duomenis. Kai tik gausime jūsų mokėjimą, jūsų užsakymas bus nedelsiant apdorotas. Jei mokėjimas negaunamas per 7 dienas, deja, užsakymas yra atšaukiamas. Atkreipkite dėmesį, kad banko pavedimas gali užtrukti 1-3 darbo dienas!

Our bank details:

UAB AUTOMATION SUPPLY

IBAN: LT47 7044 0600 0825 3273

BIC: CBVILT2X

PayPal

PayPal mokėjimas yra vienas ir lengviausių ir greičiausių būdų atsiskaityti už prekes. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, jūs būsite automatiškai nukreipti į PayPal paskyrą, kur galėsite užbaigti mokėjimą. Po apmokėjimo būsite nukreipti atgal į el. parduotuvę. Jūsų užsakymo statusas bus iškart redaguojamas kai tik gausime apmokėjimą (paprastai per kelias minutes). Užsakymo grąžinimo atveju pinigai bus įskaityti į jūsų „Paypal“ sąskaitą. Jei dar neturite „PayPal“ sąskaitos, mokėjimo proceso metu galite užsiregistruoti „PayPal“.

Kreditinė kortelė

Galite atsiskaityti Visa ir MasterCard kortelėmis elektroninėje parduotuvėje. Mokėdami kreditine kortele, po užsakymo pateikite savo kreditinės kortelės duomenis. Jūsų užsakymas bus redaguojamas iškart po apmokėjimo gavimo. Jūsų duomenys bus užšifruoti pagal SSL procedūrą. Mokėjimas už pirkinį bus nuskaičiuotas iš jūsų kredito kortelės. Grąžinus užsakymą, pinigai bus grąžinti į jūsų kreditinės kortelės sąskaitą.

Pirkimo sutartis

Jei turite pirkimo sutartį su įmone UAB AUTOMATION SUPPLY, prašome rinktis šį prekių mokėjimo būdą ir apmokėti prekes sutartyje nurodytomis sąlygomis.

 

Pristatymas

Pristatymo laikas

Pristatome prekes per nurodytą laiko terminą esantį prekių aprašyme. Lietuvoje turime sandėlius, todėl siūlome skirtingus prekių pristatymo būdus. Užsakymo pristatymo terminai priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pasirenkant nemokamą prekių atsiėmimą iš sandėlio prašome pateikti krovinio važtaraštį ir vežėjo duomenis.

Visas produktų užsakymas yra siunčiamas kaip viena siunta. Jei rekalingas dalinis užsakymo siuntimas prašome kreiptis: eshop@automation-supply.eu

Pristatymas ir muito mokesčiai

Pristatymo laikas nėra įtrauktas į prekės užsakymo laiką, tai gali užtrukti iki kelių dienų priklausomai nuo regiono. Muito ir kiti susiję mokesčiai priklauso nuo šalies įstatymų. Kiekvienas klientas yra atsakingas už vietinius mokesčius ir teisėtą prekės patekimą į paskirties vietą. Užsakydami ES šalyse, muito mokesčiai nebus taikomi, nes prekės siunčiamos iš Lietuvo priklausančios ES valstybėms.

Pristatant prekes į ne ES šalis gali būti taikomi importo, muito ir kiti susiję mokesčiai priklausantys nuo šalies įstatymų. Papildomus mokesčius už muitinį įforminimą turi sumokėti prekių gavėjas. UAB AUTOMATION SUPPLY nekontroliuoja šių mokesčių ir negali numatyti kokie jie.

Kiekvienos šalies muitinės politika labai skiriasi, norėdami gauti daugiau susijusios informacijos turėtumėte susisiekti su vietinės muitinės įstaiga. Muitinės procedūros gali sutrikdyti sklandų prekių pristatymą, pagal numatytą pirminį terminą.

©2020 BY AUTOMATIONSUPPLY.LT Solution: AdeoWeb